KONST / Litografier / Färglitografi 12599082
nr 1259 9082
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/300. Motivet: 27x21 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
måndag 3 juni 2019
kl 18:04:58